Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

O ŠKOLE

 

Naše škola nabízí studium v pěti atraktivních maturitních oborech a jednom učebním oboru. Jedná se o technické maturitní obory Aplikovaná  chemie a Informační technologie - KYBERNETICKÁ BEZPEČNOST, které pokračují v tradici 129 let výuky na SPŠ Dvůr Králové. Průmyslovka je dnes jednou ze součástí naší školy.

Na více než stoletou tradici dalších součástí naší školy - Obchodní školy a Obchodní akademie – navazuje obor Hotelnictví a nejnovější obor Cestovní ruch.

Následující dva obory jsou zaměřeny na osobní služby. Jde o maturitní obor Kosmetické služby. V rámci tohoto oboru nabízíme od  školního roku 2016/2017 dvě nová atraktivní zaměření, a to Wellness a Vizážistika. Jediným učebním oborem je Kadeřník-vizážista, který připravuje žáky na samostatné podnikání v této oblasti.

Nově zavedenými maturitními obory jsou Bezpečnostně právní činnost a Masér sportovní a rekondiční.

Naše škola nabízí i výborné zázemí - vlastní jídelnu, domov mládeže, cvičnou restauraci a kuchyň. Všechny budovy školy jsou vedle sebe, v blízkosti centra města.  Pro sportovní aktivity využíváme sportovní halu, několik hřišť s umělým povrchem, hřiště na beach volejbal. Všechny budovy školy mají wi-fi pokrytí s velmi rychlým připojením. Všichni žáci školy mají zdarma licenci na produkty Microsoft Office.

Přidejte se skupiny pro uchazeče na Facebooku!

 

Cvičné přijímačky

20. 03. 2019    15:00    test z matematiky Budova H

přihlašovací formulář
https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=ZAEWDjqcn0GSjNdCOYbJEDk7qEy4lvdCtQ0w072XbQlUQ043MVE2NTFHT1NITDhYTjVBUloxUFlMTy4u6.

06. 04. 2019    9:00    M + ČJ aula, budova I

 

 

 

NOVINKY

 

Pro uchazeče - pozvánky na přijímačky odeslány

17.03.2019

Neleznete je ve vašem školním mailu. Prosím o kontrolu osobních údajů na přihlášce!

Sommelierský kurz

15.03.2019

Poslední únorový týden proběhl oblíbený sommelierský kurz, tedy o víně – o jeho výrobě, péči o něj, umění servisu.

2. C v Olomouci (nejen) za památkami UNESCO

15.03.2019

Dne 11. 3. 2019 se naše skupina vydala do Olomouce za jejími krásnými církevními památkami a Pevností poznání.

NAŠE OBORY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ubytování

Hotel & ubytovna

Služby

Kadeřnictví & kosmetika

Pronájem

Kurty & tělocvična

Školní jídelna

Školní jídelna

Domov mládeže

Domov mládeže