Úvod

Aktuality
6. 11. 2018

VÁNOCE 2018

Už je to zase tady☺ Těšíte se?

Rádi bychom vás inspirovali některými našimi novinkami.

Pro děti
máme velký sortiment od bodýček přes trička, pyžámka s hasičkým motivem po teplákové soupravy od nejmenších po puberťáky. Vše naleznete v sekci Oděvy/dětské
Pro dámy
hasičky je zařadili nové barevné varianty tílek, triček, sukně, ¾ i dlouhé legíny a malý tip pro pány: v nabídce máme dámská tanga s nápisem HASIČI.
Pro pány
hasiče máme funkční trička a spodky, tílka, kraťasy, mikiny a aby ani pánové nepřišli zkrátka v nabídce jsou pánské boxerky se znakem SDH.
Stačí prohledat kategorie Oděvy/trička a mikiny, nebo Oděvy/ funkční a spodní prádlo, tam jistě naleznete inspirace na dárky pro vaše nejbližší.

Pokud byste rádi věnovali dárek s vlastním potiskem doporučujeme vše objednat nejlépe v průběhu listopadu.
Pak budete mít zajištěno, že dárek obdržíte včas pod stromeček. Nenechávejte výběr dárků na poslední chvíli, sklady budou vyprodány, přepravní společnosti nebudou stíhat rozvozy a vy budete nuceni ke kompromisům...

Těšíme se na vás!

Kolektiv firmy

Detail
VÁNOCE 2018
31. 10. 2018

Zařazujeme do nabídky program D25 pro lesní požáry

Lesní požáry = nepřístupný terén, obtížná a dlouhá likvidace, tím je ve zkratce řečeno vše…

Pro usnadnění přístupu k ohnisku požáru jsme do nabídky zařadili program D25, který obsahuje všechnu potřebnou výzbroj v praktickém batohu.
Batoh je vyvinutý pro účely přenosu výzbroje a obsahuje kapsy a zajišťovací popruhy proti zamezení posunu při manipulaci. Je vybaven širokými zádovými popruhy, které umožňují nést batoh i na větší vzdálenosti.
Batoh obsahuje 4 ks hadic D25, 2 proudnice zásahové D25, 2 proudnice kombinované D25, rozdělovač DCD, přechod D25/C52 a vazák na hadice.
 A my jsme pro vás připravili 2 cenové varianty, které jsou cenově zvýhodněné.

Program D25

Program D25 TURBO VIPER
Program D25 JET PROTEK 2361
12
 
Detail
Zařazujeme do nabídky program  D25 pro lesní požáry
Všechny aktuality
Oblíbené kategorie