Reklama

Pátek 18. ledna 2019, svátek má Vladislav, venku je 4.3 °C

Plesová sezona

Zimní magazín

Bleskovky

Včera 17:30

V lednu i v únoru se konají nejen plesy pro dospělé, ale také dětské karnevaly, které jsou plné rozkošných masek, her, tance a zábavy. Podívejte se, na jaké akce v Olomouci a okolí můžete vyrazit... :)

Odkaz pro sdílení bleskovky

Včera 16:57

Ministerstva vnitra a spravedlnosti ocenila, jak Podané ruce pomáhají lidem v konfliktu se zákonem. Oceněná služba spolupracuje s uživateli návykových látek nebo s lidmi, kteří jsou v souvislosti s návykovým chováním vystaveni konfliktu se zákonem a nacházejí se v různých fázích trestního řízení, ve výkonu trestu či lidem opouštějícím věznice. Projekt se umístil jako třetí nejlepší v oblasti prevence kriminality na místní úrovni.

Odkaz pro sdílení bleskovky

Včera 15:45

Na několik beden s pečivem, které vypadly z projíždějícího vozidla na křižovatce ulic Hraniční a I. P. Pavlova, byli včera po deváté hodině ranní upozorněni strážníci Městské policie Olomouc. Strážníci na místě nalezli čtyři plastové přepravní bedny, ve kterých bylo na čtyřicet baget. Podle etikety na bagetě byl zjištěn výrobce a ten vyslal řidiče, který si následně bagety zpět převzal.

Odkaz pro sdílení bleskovky

Včera 14:40

Setkání u příležitosti vydání knihy Jano Köhler se uskuteční v pondělí 28. ledna od 16:00 v Arcibiskupském paláci. Novou knihu za přítomnosti zástupců podporujících institucí, autorů, rodinných příslušníků umělce, hostů a všech, kdo se na přípravě knihy podíleli, knihu požehná arcibiskup Jan Graubner. K účasti na setkání je třeba se přihlásit do 25. ledna na tel. 587 405 403 nebo na e-mailu [email protected] Více zde.

Odkaz pro sdílení bleskovky

Včera 13:41

Nemilé překvapení čekalo na majitele vozidla BMW, které si v noci v úterý 15. ledna zaparkoval na Masarykově třídě. Ve středu ráno ho tam už nenašel. Vznikla mu tak škoda za předběžně 350 000 korun. Policisté po vozidle i pachateli pátrají. 

Odkaz pro sdílení bleskovky
Zobrazit další bleskovky

Další články

Přejít do zpravodajství