Zdravý člověk
má mnoho přání,
nemocný jen jedno...

Pomáháme vám jej splnit.

Logo akreditace SAK

nepřehlédněte

Vzhledem k silně nadměrným zásobám krevních konzerv prosíme dárce skupin A+, B+ a AB+, aby zvážili odklad dárcovského odběru na pozdější dobu. Děkujeme za pochopení !

Projděte si naši poslední špitálskou drbnu. Dočtete se důležité informace o nové budově D, zajímavosti o plicním oddělení, spánkové laboratoři a další novinky, které se u nás za poslední dobu odehrály.

Poznejte správné techniky hypnoporodu a naučte se jak pomocí relaxací setrvat při porodu v klidu a uvolnění. O víkendu 13. a 14. dubna bude v Top Fitness Uherské Hradiště probíhat kurz kompletní předporodní přípravy.

kariéra a odborná praxe

ostatní profese

Kuchař/ka

atestovaní i neatestovaní lékaři

Primář/ka - plicní oddělení

nelékařští zdravotničtí pracovníci

Všeobecná/praktická sestra - oddělení následné péče

nelékařští zdravotničtí pracovníci

Praktická sestra

aktuálně

26. 3. 2019novinka

Špitálská drbna 1/2019

Víte o všem co se v nemocnici děje. více...

25. 3. 2019novinka

V nemocnici už několik měsíců funguje spánková laboratoř

Od podzimu loňského roku pod Plicním oddělením Uherskohradišťské nemocnice začala také naplno fungovat Spánková laboratoř. Jde o celosvětový trend, za kterým stojí nové vědecké studie. Ty ukazují, že mnohé zdravotní komplikace jako vysoký krevní tlak nebo třeba mozkové příhody mohou být vyvolány právě nekvalitním spánkem. Vyšší kvalita spánku sníží riziko vzniku těchto závažných interních chorob. více...

21. 3. 2019novinka

O prevenci zeleného zákalu byl zájem

Desítky lidí si ve středu 20. března našly čas a přišly do oční ambulance Uherskohradišťské nemocnice, kde je čekalo preventivní vyšetření zraku, a to v rámci Světového týdne glaukomu. Šlo o bezplatné měření nitroočního tlaku, jehož zvýšené hodnoty mohou signalizovat rozvoj nemoci zvané zelený zákal (odborně glaukom). Při něm dochází k postupnému odumírání očního nervu. Zákeřnost nemoci spočívá především v tom, že degenerace nervu nebolí a člověk ji na sobě dlouho nepozoruje. Jedná se ale o proces, jehož výsledkem může být úplná slepota. více...

videa

Movember a Slovácké divadlo

Herci Slováckého divadla se zapojili do preventivní akce proti rakovině - Movember.

Bomba v Uherskohradišťské nemocnici

Cvičení složek Integrovaného záchranného systému Zlínského kraje.

Otevření nového vstupu do Centrálního objektu

Uherskohradišťská nemocnice dokončila park i vstupní objekt.