Zenit
Conseq depozitní Plus
Horizont Invest
Active Invest

Novinky

10. 6. 2019 - Conseq v médiích - květen 2019

newspaper_2small_small.jpg

Conseq se pravidelně objevuje v médiích.

více informací

31. 5. 2019 - Conseq ve Zlaté koruně ovládl hned dvě kategorie

Zlata koruna bez letopoctu_small.jpg
PRAHA – Finanční akademie Zlaté koruny po roce opět rozdávala ocenění. Conseq si proti loňskému roku polepšil, když naprosto ovládl dvě z kategorií. Při limitu dvou produktů na společnost obsadil Conseq Investment Management zlato a stříbro v kategorii Podílové fondy a Conseq penzijní společnost stejné příčky v kategorii Penzijní spoření.více informací

30. 05. 2019 - Oznámení podílníkům fondové rodiny Amundi

Amundi_compact_small.jpg

Po sloučení společnosti Pioneer Investments a skupiny Amundi v červenci 2017 provede společnost Amundi Funds finální fázi integračního procesu. V této souvislosti budou podfondy Amundi Funds II a Amundi SICAV II konsolidovány do fondu Amundi Funds (SICAV). Cílem je vytvoření jednoho zastřešujícího fondu Amundi Fund (SICAV) a prostřednictvím fúzí a racionalizace fondů zajistit zaměřený a vylepšený sortiment produktů se silnou hloubkou ve všech třídách aktiv.

více informací

23. 5. 2019 - Konference o alternativních investicích

og-image_small.jpg
Jsme rádi, že jsme se mohli stát spoluorganizátory prvního ročníku konference o alternativních investicích Svět alternativ, který se konal 22. května v Kaiserštejnském paláci.více informací

21. 5. 2019 - Vývoj na finančních trzích - duben 2019

vyvoj_picture_small_2.jpg
Informace o tom, co se v uplynulém období stalo na finančních trzích i předpokládaný další vývoj naleznete v přiloženém newsletteru Vývoj na finančních trzích.
více informací

13. 5. 2019 - Conseq v médiích - duben 2019

noviny_male_small.jpg

Conseq se pravidelně objevuje v médiích.

 

více informací

10. 5. 2019 - V čínské ekonomice se blýská na lepší časy

china-1177009_1280_small.jpg

Čínská ekonomika je po USA druhou největší ekonomikou světa. Z hlediska příspěvku k růstu světové ekonomiky je s velkou rezervou vůbec tou nejdůležitější ekonomikou, neboť přispívá k růstu světového HDP bezprecedentní jednou třetinou, jak ukazuje následující graf. S nadsázkou se tak dá tvrdit, že pokud by čínská ekonomika dostala chřipku, světová ekonomika by dostala minimálně zápal plic.

více informací

9. 5. 2019 - Účastnické fondy Conseq dosáhly v prvním čtvrtletí skvělých výsledků

Q_reporty_penze_small.jpg

Zatímco rok 2018 znamenal ztráty téměř všech typů aktiv na finančních trzích, první čtvrtletí roku 2019 přineslo rychlý obrat. A růst cen akcií i českých dluhopisů pomohl ke skvělým výsledkům také účastnickým fondům Conseq penzijní společnosti.

 

více informací

25. 4. 2019 - Nestahujte kalhoty, konec korporátních dluhopisů je daleko

Tomas_Kalal_small.jpg

Pokud to tak půjde dál, budou za chvíli korporátní dluhopisy plnit i přední stránky bulvárních deníků. Těší se teď stejné popularitě jako akcie při kupónové privatizaci. Způsobil to přitom default jediného z nich. Letos v lednu se otřásl v základech největší online oděvní obchod – Zoot. To by v online světě nebylo nic výjimečného, kdyby si “výdejna radosti“ nepůjčila také od drobných investorů skrze korporátní dluhopisy a v březnu jim neposlala kupon. A rozeběhl se kolotoč, do kterého se přimotalo Ministerstvo financí, ČNB, banky, investiční odborníci a především držitelé zkrachovalých dluhopisů.

více informací

24. 4. 2019 - Lukáš Vácha pro Investorský magazín - Alternativní investice a Conseq Opportunity

Capture_small_3.JPG
Loňský rok klesaly ceny v podstatě napříč všemi burzovně obchodovanými aktivy. Investorům tak nepomohla ani jindy účinná diverzifikace mezi dluhopisovou a akciovou složku. Kladného výnosu tak dosahovaly především alternativní aktiva, mezi něž patří také náš fond Conseq Opportunity - ten svým podílníkům v roce 2018 připsal skvělé zhodnocení téměř 18 %.více informací

12. 4. 2019 - Conseq v médiích - březen 2019

newspaper_2small_small.jpg

Conseq se pravidelně objevuje v médiích.

 

 

více informací