Doporučeno z recenzí

Slepá bába

„Slepá bábo, kam tě vedu? Do kouta. Co tam vidíš? Kohouta.“

Jarmila Pospíšilová není pro mě neznámou autorkou. Již jsem od ní četla dva romány, a to Kočku na plotě a ...celý text

MartinaF

Doporučeno z blogů

Umelecká intolerancia

Venované môjmu novému objavu vo svete literatúry, géniovi nežného pohľadu na svoj čas, Marcelovi Proustov ...celý text

zipporahNové komentáře

Příběh služebnice

Příběh služebnice

Kniha se mi velmi libila. Jeji originalni a i zaroven desive tema, ktere cloveka nenecha chvili vydechnout.. Hlavni hrdinka popisuje sve pocity a vzpominky zcela realisticky a bez prikrasleni... Je to sice fikce, ale kdovi co jednou bude doopravdy. Az tedy na ten konec, ten mohl byt lepsi.... celý text

Anie94

Krysáci

Krysáci

Prostě boží, děti ji milují a my s mužem se hádáme o to, kdo ji bude večer předčítat. Škoda, že těch příběhů není zpracovaných víc...... celý text

bukyna84


Nejpilnější uživatelé

elfos
204 bodů
pobijecmuch
172 bodů
Lenka.Vílka
89 bodů
mot33
75 bodů
KlubKnihomolu
74 bodů

Co všechno najdete na Databázi knih?

Kromě rozsáhlé knižní databáze zde najdete hodnocení knih, názory uživatelů, informace o autorech, povídkách, aktuality z literárního světa a mnoho dalšího.

Po rychlém vytvoření profilu si můžete začít vést přehledy přečtených knih, oblíbených knih, chystaných ke čtení, knihovničku, oblíbené autory... můžete nám pomoci s vytvářením a správou obsahu těchto stránek, soutěžit o hodnotné ceny (např. knihy dle vlastního výběru) nebo například publikovat své vlastní články a recenze. Další informace o Databázi knih a jejich možnostech naleznete zde.

Nevíte, jakou knihu číst? Inspirujte se v žebříčcích nebo Vám rádi poradíme v Diskuzi. K dispozici je Vám zde také rozsáhlý uživatelský bazar knih, kde můžete prodávat a nakupovat knihy od ostatních uživatelů.