Nové komentáře

Dlouhá trnitá cesta z pekla

Dlouhá trnitá cesta z pekla

Úděsný popis toho, jaké to je být inteligentní citlivý člověk v ignorantském otupělém prostředí. Pořád nevím, čeho si na sobě Manson nejvíc cení, nicméně pro mě je to ten jeho nenápadný humor, který tou břečkou čas od času prosvítá.... celý text

morienhithwen

A přesto říci životu ano

A přesto říci životu ano

Kniha není špatná, je opravdová. Ale např. Schindlerův seznam mě "dostal" daleko víc.

Balsekar


Nejpilnější uživatelé

czpilar
45 bodů
herdekfilek
32 bodů
fanous21
16 bodů

Co všechno najdete na Databázi knih?

Kromě rozsáhlé knižní databáze zde najdete hodnocení knih, názory uživatelů, informace o autorech, povídkách, aktuality z literárního světa a mnoho dalšího.

Po rychlém vytvoření profilu si můžete začít vést přehledy přečtených knih, oblíbených knih, chystaných ke čtení, knihovničku, oblíbené autory... můžete nám pomoci s vytvářením a správou obsahu těchto stránek, soutěžit o hodnotné ceny (např. knihy dle vlastního výběru) nebo například publikovat své vlastní články a recenze. Další informace o Databázi knih a jejich možnostech naleznete zde.

Nevíte, jakou knihu číst? Inspirujte se v žebříčcích nebo Vám rádi poradíme v Diskuzi. K dispozici je Vám zde také rozsáhlý uživatelský bazar knih, kde můžete prodávat a nakupovat knihy od ostatních uživatelů.