chip.cz

Menu
CHIP Speedtest

Právě v prodeji

Právě v prodeji Chip 01 Leden 2019
Koupit digi
Koupit tištěné

Téma

Čelem ke zostřující se konkurenci v oblasti e-commerce chtějí obchodníci nadále zůstat konkurenceschopní. Podnikatelé s potravinami či drogistickým zbožím zlepšují dostupnost svého zboží, pro detailní kontrolu produktů však potřebují provádět pravidelnou inventuru, která je spojená s relativně vysokými personálními i technickými náklady. 

Novinky

Volně dostupný program ScreenToGif  zaznamenává animované GIF soubory, ale dokáže také již existující GIF převést na videosoubor. 

Naše planeta absolvovala svou otočku kolem Slunce, a měli bychom se podívat do budoucna a zamyslet se nad tím, co může přinést rok 2019.

Bose představuje na českém trhu limitovanou edici sportovních, bezdrátových sluchátek SoundSport Free ve fialové unisex barvě s atraktivní texturou.

Cloud computing je moderní, trendy a jen v loňském roce na něj celosvětové výdaje činily 160 miliard dolarů. Pro řadu firem je tak jeho využívání naprostou samozřejmostí.

Nejoblíbenější operační systém Microsoftu, Windows 7, vstoupil v pondělí 14. ledna 2019 do posledního roku svého života.

Extrémní přenosové rychlosti, optimalizovaná spotřeba a architektura navržená na míru herní komunitě poskytují počítačovým nadšencům a hráčům konkurenční náskok

Nová verze uživatelského rozhraní internetového prohlížeče Google Chrome (69 a novější) nemusí každému vyhovovat.

Odborná konference G2B•TechEd 2019 nabídne širokou škálu témat pro IT profesionály z různých oborů – od problematiky IT bezpečnosti až po novinky pro vývojáře.

Poměrně nedávno přidal Google do YouTube přehrávače novou funkci, která se jmenuje Mini přehrávač. 

Pokud chcete vytvořit kopii vaší obrazovky , nebo její části, můžete na to jít několika způsoby. Pomůže vám šikovný nástroj Výstřižky.

Garmin Instinct - na dlouhou trať

Sportovní hodinky Garmin Instinct jsou určené především outdoorovým nadšencům a sportovcům, kteří si chtějí zaznamenávat svoje aktivity. 

Vše, co potřebujete ke hraní her

V závěru loňského roku se na pultech prodejen objevila herní sada Yenkee Hornet, Mistrova edice. V jedné krabici tak hráči, ať už občasní či ti…

Herní sada X-Gamer: Pro totální herní nasazení

Pokud vy nebo vaše ratolesti dokážete rozpoutat na obrazovce monitoru pořádnou herní vřavu, zajisté nám dáte za pravdu, že pro pořádnou bitku…

reklama