Chov

Rainbows for Life a jeho dcery. Jak si vede bývalý šampión v roli mateřského otce?

RfL hlava kiszaV celé historii českého a československého turfu nenajdeme mnoho plemeníků, kteří by byli tak úspěšní jako ryzák RAINBOWS FOR LIFE (Lyphard). Jeho skvělý nástup, podpořený vysokou důvěrou chovatelů, dokázal v polovině první dekády tohoto století změnit trend a čeští odchovanci znovu začali bojovat o nejcennější dostihy včetně Českého derby. 

Číst dál...
Starší články...


Z nabídky dostihových e-shopů

Zboží od Ornella Prosperi opět skladem

kalhoty nepromokaveNabízíme:
Nepromokavé jezdecké kalhoty Ornella Prosperi – vyrobené ze 100% nepromokavého materiálu s podlepenými švy, zvýšený pas v zádech, úzký střih, vyztužení na koleni a hýždích, nohavice zapínání na suchý zip. Materiál: 55% polyester, 45% polyuretan. Lze prát v pračce na 30 stupňů. Cena 1300,- Kč.

Číst dál...
Starší články...

Čeští koně v zahraničí

Ve Fontainebleau se svěřencům trenéra Váni ml. dařilo. Získali druhé a čtvrté místo

Fontainebleau SternkranzPodruhé v letošní sezóně vyslal trenér Josef Váňa ml. na start své svěřence ve Francii a na rozdíl od lednového Cagnes-sur-mer může být velmi spokojený. Oba zástupci Scuderia Aichner SRL totiž získali pod vedením Jana Kratochvíla dotovaná místa, přičemž Sternkranz dokonce v závěru proháněl Macaireova vítěze. Koně získali na výhrách 6.870 euro.

Číst dál...
Starší články...Výživa a zdraví

Mastné kyseliny Omega 3 a Omega 6 ve výživě koní

matka hribe zanrJiž léta je tuk běžně řazen mezi základní energetické krmné doplňky, které je kůň schopen dobře využít a nevyužitou energii si ukládat do zásoby. K tradičním zdrojům krmného tuku se tradičně využívají rostlinné oleje (sójový, slunečnicový, řepkový, kukuřičný), lněné semínko nebo rýžové otruby.

Číst dál...
Starší články...

Magazín

Fotogalerie z Haras de Beaufay Jiřího Trávníčka

haras de beaufay"V roce 2016 koupila rodina Trávníčkova starý normandský hřebčín s názvem Haras de Beaufay.  V té době měl hřebčín 30 ha kvalitní pastvy. Na pozemcích hřebčína se nacházely hospodářské budovy a obytný dům ve velmi špatném technickém stavu." - tak začíná "český" příběh hřebčína Haras de Beaufay, jak jej přibližuje nová webová prezentace hřebčína

Číst dál...
Starší články...


Z historie a archivu

Archivní záběry zaniklé bratislavské dráhy

blava historyZávodisko Bratislava s.p. zveřejnilo na svém YouTube kanále archivní záběry bývalého závodiště v Bratislavě Petržalce. Ač se jednalo o klusácký hipodrom, unikátní záběry dráhy, která zanikla v roce 1933 a místo bylo posléze zastavěno, budou zajímavé i pro Vás.

Číst dál...
Starší články...    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking