00:00 / 49:03

Jsem pro ně příklad, vše jsem prožil. Dokážu to lidem předat, říká nevidomý trenér

SPORT | RYCHLÉ ZPRÁVY

Slavia i Sparta prohrály

Nejslavnější české fotbalové kluby prohrály v předposledním kole ligy - Slavia ve Zlíně 0:1 a Sparta s Karvinou 1:3.

Budějovice poprvé vyhrály

Českobudějovičtí hokejisté vyhráli v předposledním kole baráže nad Pardubicemi 5:2. Kladno podlehlo Chomutovu 1:2 v prodloužení.

Liverpool vyhrál

Anglický fotbalový tým zvítězil v Cardiffu 2:0, naopak zbylým favoritům se nedařilo. Arsenal prohrál s Crystal Palace 2:3 a ManU v Evertonu 0:4.

Fognini vyhrál v Monte Carlu

Italský tenista získal titul na turnaji série Masters, ve finále porazil Srba Lajoviće 6:3, 6:4.

Češky se udržely ve Fed Cupu

Rozhodující třetí bod vybojovala pro české tenistky Markéta Vondroušová. Jednička českého týmu porazila v Prostějově Kanaďanku Marinovou 6:3 a 6:4.

Házenkáři Karviné nakročili do finále

Obhájci titulu zahájili semifinále extraligy vítězně. Pražskou Duklu porazili na domácí palubovce 33:29.

Austrálie po 26 letech ve finále Fed Cupu

Postup zařídily v rozhodující čtyřhře v Brisbane tenistky Bartyová a Stosurová, které porazily Bělorusky Azarenkovou a Sabalenkovou 7:5, 3:6 a 6:2.