E15.cz - Byznys, politika, ekonomika, finance, události

KLM končí s bezcelním prodejem
Aerolinky KLM do konce letošního roku zruší prodej doplňkového zboží na palubách svých letadel. Jedním z důvodů je podle nizozemského národního dopravce slábnoucí zájem cestujících.
Flash

Dnes

22:00

Akcie v USA uzavřely obchodování s výraznými ztrátami. Oslabily je obavy investorů z náznaků globálního ekonomického zpomalení - údaje o slábnoucí výrobě v USA a v Evropě a rozdíl ve výnosové křivce krátkodobých a dlouhodobých amerických dluhopisů.

21:53

Američtí astronauti Anne McClainová a Nick Hague se po přibližně šesti a půl hodině práce vrátili z otevřeného vesmíru zpět do Mezinárodní vesmírné stanice. A to poté, co úspěšně vyměnili akumulátory solárních panelů orbitálního komplexu.

21:30

Jedenáct zemí Jižní Ameriky v Chile založilo novou organizaci PROSUR, jejímž cílem je spolupracovat v bezpečnosti, ekonomice, ekologii či sociálních záležitostech.

21:00

Česká měna oslabila k oběma hlavním světovým měnám. K 17:00 proti předchozímu závěru oslabila koruna vůči euru o deset haléřů na 25,75 korun za euro a k dolaru o 24 haléřů na hranici 22,82 korun za dolar.

Zobrazit další zprávy
Nejnovější komentáře
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!
Dnes
Aktuální číslo ke stažení denně v 8:00
21. 3. 2019
Vychází spolu s deníkem E15